Kontakt

DALBET Sp. z o.o.
78-400 Szczecinek


ul. Armii Krajowej 78

tel. 94 374 11 47, 374 11 73
fax 94 374 68 34


NIP 673-16-45-654
Regon 330995496

 

BETON TOWAROWY I WYROBY BETONOWE

Dawid Olejnik

Email:
dawid.olejnik@dalbet.com.pl

Telefon:
+48 533 681 017
+48 94 374 11 47 wew. 99

 

USŁUGI BUDOWLANE

Michał Kuszmar

Email:
dalbet@interia.pl

Telefon:
+48 694 456 525
+48 94 374 11 47 wew. 80

Joanna Łangowska

Email:
joanna.langowska@dalbet.com.pl

Telefon:
+48 531 159 472
+48 94 374 11 47 wew. 80

 

USŁUGI SPRZĘTOWE

Marcin Santysiak

Email:
marcin.santysiak@dalbet.com.pl

Telefon:
+48 668 696 903
+48 94 374 11 47 wew. 94

Bartosz Menżyński

Email:
bartosz.menzynski@dalbet.com.pl

Telefon:
+48 784 084 551
+48 94 374 11 47 wew. 94


USŁUGI TRANSPORTOWE

Marcin Santysiak

Email:
marcin.santysiak@dalbet.com.pl

Telefon:
+48 668 696 903
+48 94 374 11 47 wew. 94

Bartosz Menżyński

Email:
bartosz.menzynski@dalbet.com.pl

Telefon:
+48 784 084 551
+48 94 374 11 47 wew. 94

 

SERWIS TACHOGRAFÓW

Bartosz Menżyński

Email:
bartosz.menzynski@dalbet.com.pl

Telefon:
+48 784 084 551
+48 94 374 11 47 wew. 94

 

GŁÓWNY KSIĘGOWY

Barbara Goździk-Sokół

Email:
barbara.gozdzik-sokol@dalbet.com.pl

Telefon:
+48 533 721 592
+48 94 374 11 47 wew. 85


KSIĘGOWOŚĆ

Anna Szyszka

Email:
anna.szyszka@dalbet.com.pl

Telefon:
+48 94 374 11 47 wew. 89

Iwona Paszkiewicz

Email:
iwona.paszkiewicz@dalbet.com.pl

Telefon:
+48 694 456 533
+48 94 374 11 47 wew. 83

Teresa Muciek

Email:
teresa.muciek@dalbet.com.pl

Telefon:
+48 94 374 11 47 wew. 83

 

KADRY

Lilla Jaworska

Email:
lilla.jaworska@dalbet.com.pl

Telefon:
+48 694 456 530
+48 94 374 11 47 wew. 83

 

USŁUGI DEWELOPERSKIE

Agata Koprowska

Email:
agata.koprowska@dalbet.com.pl

Telefon:
+48 694 456 526
+48 94 374 11 47 wew. 98

ul. Armii Krajowej 78,
78-400 Szczecinek
POLSKA


UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.